Nanda Arts  Leerkracht groep 3a ma, do, vr
Tijs van den Berg Leerkracht groep 5a, 5b, 7a
Flexleerkracht
ma, wo, vr
di, do
 Judith Besselink Leerkracht groep 3c
Leerkracht groep 1b
ma, di
do, vr
Marjan Bouwman  Onderwijsassistent middenbouw ma, di, do
 Paulien Brilleman IB'er, leerlingcoordinator onderbouw ma, di, wo, do
Karin Brouwer  Leerkracht groep 2a ma, do, vr
Malou Daggenvoorde Leerkracht groep 1a
Leerkracht groep 2b
Opleider in de school
wo
ma
di
Yvonne Dekker Leerkracht groep 6a ma, t/m vr
 Christie Duinkerken Leerkracht groep 2a di, wo
Laurie Eikema Leerkracht groep 7b ma t/m vr
Janet Emens Leerkracht groep 3b
Eventmanager
Flexlerkracht
wo
di
ma, do
Ilhami Erdogan Islamitisch godsdienstonderwijs ma-middag
Wendy Gerrits Onderwijsassistent bovenbouw ma, di, do, vr
 Sanne de groot Leerkracht groep 5a ma, di, do, vr
Gertiene Gr. Bronsvoort Onderwijsassistent onderbouw di, wo, do
Sanne Hagen Leerkracht groep 1b ma, di, wo
Ilja de Heus Leerkracht groep 6b
Taalcoordinator
ma, di
vr
Melanie Hulsenbeck Leerkracht groep 1a ma, di, do, vr
Nikkie Husselman  Leerkracht groep 5b di, wo, do, vr
Barbara Jansen Leerkracht groep 3a
Leerkracht groep 4a
Rekencoordinator
di, wo
vr
vr
Annemie Kok IB'er, leerlingcoordinator bovenbouw  ma, di, do, vr
Judith Klunder Leerkracht groep 7a ma, di, wo, do
Mariska Kooy Leerkracht groep 8 wo, do
 Suna Kurt Leerkracht groep 4c ma, di, wo
Martijn Lelieveld Leerkracht groep 3c di, wo, do, vr
Gerdie van der Liende Leerkracht groep 6b wo, do, vr
Anouk van der Meij Leerkracht groep 2b
onderbouwcoordinator
wo, do, vr
ma
 Marlienke Meijer Leerkracht groep 3b ma, di, do, vr
 Linda Muller Administratief ondersteuner ma, do
Ben Mullink Vakleerkracht gym ma
Zeynep Ok Leerkracht groep 4c do, vr
Yvonne van Rijn Leerkracht groep 4a ma, di, wo, do
Evelien Schotpoort Leerkracht groep 4b ma t/m vr
Ferry Siemelink Concierge / ICT / hoofd BHV ma t/m vr
 Rogier Stappers Directeur ma t/m vr
Ingrid Tempert Vakleerkracht gym wo
Mieke Tip Vakleerkracht gym do, vr
Monique Vosman Leerkracht groep 8
Kindercoach, bovenbouwcoordinator
ma, di, vr
do
Willem Woerts Schoonmaak, concierge ma t/m vr
 
                                                       

 

 

 

 

De verdeling over de lokalen:

Groep  Verdieping Leerkrachten
1a Begane grond Melanie Hulsenbeck
Malou Daggenvoorde
1b Begane grond Sanne Hagen
Judith Besselink
2a Begane grond Karin Brouwer
Christien Duinkerken
2b Begane grond Anouk van der Meij
Malou Daggenvoorde
3a Begane grond Nanda Arts
Barbara Jansen
3b Begane grond Marlienke Meijer
Janet Emens
3c Begane grond Martijn Lelieveld
Judith Besselink
4a Begane grond  Yvonne van Rijn
Barbara Jansen
4b Begane grond Evelien Schotpoort
4c Begane grond Suna Kurt
Zeynep Ok
5a Eerste verdieping Sanne de Groot
Tijs van den Berg
5b Eerste verdieping         Nikkie Husselman
Tijs van den Berg
6a Eerste verdieping Yvonne Dekker
6b Eerste verdieping Ilja de Heus
Gerdie van der Liende        
7a Eerste verdieping Judith Klunder
Tijs van den Berg
7b Eerste verdieping Laurie Eikema
8 Eerste verdieping Monique Vosman
Mariska Kooy

                                                                                          

Wat de kinderen goed vinden aan de Flint: 
"Dat de juffen en meesters goed naar je luisteren als je problemen hebt en echt actie voeren."

"Ze leren ons heel goed en gaan goed om met problemen."

"Dat er na schooltijd genoeg te doen is." 

"De lessen zijn goed en de juffrouws vertellen goed."

"Dat er een bieb op school is."

"Er wordt veel samengewerkt."

"Je wordt leuk behandeld.

""Het leukste is de gym en de pauze."
De Flint (18)